GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
Uluslararası XXXVIII. Türk Mikrobiyoloji Kongresi  4-8 Kasım 2018 tarihleri arasında Starlight Otel & Kongre Merkezinde  gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçedir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 4-8 Kasım 2018 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından zorunludur.

Kredilendirme
Kongre Kredilendirilmesi için Türk Tabipleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi (STE) onayına sunulacaktır.

Kongre Çantaları
Kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza kayıt & konaklama masalarından verilecektir.

İzinler ve Davet
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir, davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Stand Alanı
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal ve firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Organizasyon Sekreterliği
Düzenleme Kurulu, K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri’ni Toplantı Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Toplantı çerçevesinde herhangi bir talebinizde K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri’ne başvurmanızı rica ederiz. tmc2018@ k2-events.com

Copyright @ 2018 Türk Mikrobiyoloji Kongresi. LookUs & Online Makale